Tłumacz

28 marca 2015

Git czy Hit?

Heyy pokaze wam dzisiaj Gita i Hita . Hmmm który ładniejszy ?
Dla mnie oby dwa :3 ale macie tylko jedną odpowiedź do wyboru ;))
WŁ.MROCZNA

25 marca 2015

23 marca 2015

Profilówki

Hej ,jeśli chcecie żebym zrobiła wam profilówki to szukajcie mnie na nk :) jestem

Znasz ? Karolina czyli мяσ¢zηα z awczi :33

 ^^^^ przez to mnie szukajcie na nk :))

 

Profilówka dla Odwazego :D

Myszce zrobiłam taką ^^


Moja profilówka :33


22 marca 2015

Utrata awci na gry.pl ?

Wygląda na to ,że awataria na gry.pl zostanie usunięta :< . Chyba nie jest ten sam twórca na gry.pl a na nk.pl bo ja bym bez awy nie wytrzymała . Ale chyba nie jest ten sam twórca bo jak na nk.pl
ulica ,skwer ,park nie działały to na gry.pl działały. Myśle ,że dlatego usuwają bo mało osób grało :/
Ale cóż ja gram na nk i jest dobrze :) .
Patrzcie sami jaki komunikat wyskakuje na gry.pl
:< :<


wł.mroczna

21 marca 2015

Ogłoszenie konkursu

Było wiele pięknych rzeczy ,które wysywaliście ale wybrałam jedną .
Myszko wygrałaś! Gratki!!! Postaram się ci dać nagrodę w najbliższej okazji :))

Zaćmienie słońca

Wczoraj było zaćmienie słońca c: Ja akurat jak chyba wy tez byłam w szkole.
Nie mieliśmy żadnych okularów więc się wzięło wiaderko i się patrzyło !!! :3
A wy widzieliście?
Oto częściowe zaćmienie słońca :) . Bo gdy księżyc wejdzie na słońce to wtedy
sie robi takie zaćmienie. Powitamy zaćmienie dopiero za 11 lat czyli w 2026r :D


wł.mroczna

Wiosna!!!

Powitajmy wiosne :3 !!!  Jak co roku jest dzień wiosny c: trochę nie fajnie wypadł
dzień wagarowicza bo akurat w sobote jest :/ Szkoda ze tak wyszło :< ale po za tym witajmy wiosne !!!
wł.mroczna

14 marca 2015

Yyyyyy

Widziałam na skwerku taki jeden dziwny nic : Karol
A na ulicy : Katarzyna :D Wiem to są normalne imiona ! Ale dla dziewczyny Karol a dla chłopaka Katarzyna !? Chyba im się imionka pomyliły x:

Wł. mroczna

Robiłam klubigg GOGO! ;D

Dzisiaj mi się nudziło i postanowiłam zrobić klub gogo .
Było trochę ludzi ale troszeczkę cicho ,raz było głośno a raz cicho. Ja ,Daria i Violetta byłyśmy
striptizerkami ale Daria wolała być kelnerką więc na jej miejsce Viola przyszła :)) .
Jak byłam mała to myślałam że klub gogo to taki klub dla dzieci ,a on jest dla dorosłych .
Ochrony nie miałam bo i tak by to mi nic nie dało i tag by go ochrona nie wywaliła
bo to ja tylko moge u siebie xd . Miałam wymaganie ,nie można było macać striptizereg
chyba tak samo jak w rl w klubie gogo . Po za tym zobaczcie jak to mniej więcej wygladało
tak to wyglądało . A jak się jeden na mnie gapi *-*

wł.mroczna

12 marca 2015

Styl#salon piękności

Dzisiaj postanowiłam zrobić takie stylizacje :)
Oto one
Powinna kosztować 21 G :D


Powinna kosztować 11 G :)



Powinna kosztować 9 G
wł.mroczna

07 marca 2015

Dodali coś takieggo :3 !!! ♥

Na awce dodali takie nowe coś ptaszki i klatka :o .
No nwm co wiecej mówić więc od razu dodaj te zdj.

wł.mroczna

07 lutego 2015

Yhy.. da vipa :D hyhy

Patrzałam na wydarzenia i zobaczyłam to ,że da vipa . Ale i tak w to nie
wierzę gdzie by dał vipa ! :D Ciekawe ile już ludzi się  nabrało na tego jego vipa.
A oto dowód !
hahahahahahahhahahahahahhahahahhahahahahhahahahahhahahahah i to z warsztatu ! heh..

wł.mroczna

06 lutego 2015

Czy ona ma być ładna?

Byłam w szkole ,i powiedziałam jednej babce ,ze jest brzydka .
Potem inna powiedziała nie ocenia sie książki po okładce ,a ja tylko jej powiedziałam
że jest brzydka . I tyle.. Dodała mnie na bloga i mnie to wali :D. Wiem sama nie jestem ładna .
Po za tym sami ocencie czy ona ma byc ładna :) Dla mnie nie..
Ale cóż ja tylko pokazuje . (bez urazy) i pozdro dla tamtych xd .
Ale szczerze ona ma byc ładna ? Ta w rózowym ..




PS : sama nie jestem idealna ,ale ja tylko pokazuje . Piszcie w kom. Im więcej będzie
że jest brzydka tym więcej wyświetleń . :D .....

wł.mroczna

02 lutego 2015

Może będzie wam działać ...

W tamtym roku 2014 coś się stało ,że awataria nowym graczą nie działała .
Ja myślałam ,ze dlatego bo za dużo osób w nią gra i nie wątpię . Ale w końcu już może będziecie
mogli C: . Teraz pokaże wam zdjęcie z grupy awatari (taki mały plagiacik ale tylko by wam pokazać)
wł.mroczna

31 stycznia 2015

Wyniki konkursu !

No wiec było dużo osób które miały prawie takie same . I były dobre prawie wszystkie . Z tych
wszystkich 5 wybrałam jedną i jest nią: Szymoneg z awy . Dam ci na nk jak będziesz ok ?



wł.mroczna

Uwaga! Monika to jakaś oszustka !

No wiec byłam na top  wtedy ona walła jakąś Urszule .
Następnie ona na tym topie to taka święta ,podlizywała sie prowadzącej. I jak było na haloween
to ja nie ubrałam sie . I wtedy ona to gadala :


To jest to babsko






wł.mroczna

27 stycznia 2015

Pare dni !!!

Siema .
Jeszcze tylko 4 dni i koniec konkursu . Zapraszam do udziału :D ...
2 posty niżej ,jest zapisane ;p ..


wł.mroczna

Imiona dla par :3 :3

Chciałabym wam dać imiona dla par . Nie każdy z was może nie wymyślić
sobie imienia ,więc macie takie propozycje :

ƒαłѕzуωα - ƒαłѕzуωу
тωσנα ∂υρα - тωóנ нυנ
мαłα - ∂υżу
ριєѕєк - кσткα
вℓα¢к - ωнιтє
¢υкιєякσωу - ¢υкιєякσωα
яυ∂у ραη - яυ∂α ραηι
мαуσя - мαуσякα
złσтα - złσту
ѕłσ∂кα - ѕłσ∂кι
ƒιѕтαѕzєк - ƒιѕтαѕzкα
ℓєωу - ρяαωα
σηα - ση
тαנємηι¢zα - тαנємηι¢zу
ƒαłѕzуωα - ƒαłѕzуωу
ωιє¢zηα - ωιє¢zηу
мяσ¢zηα - мяσ¢zηу
∂єℓιкαтηα - ∂єℓιкαтηу
кяєנzσℓкα - кяєנzσℓєк
ѕωєєт gιяℓ - ѕωєєт вσу

A tu dodatki :
α ɑ ß β Ь c ᴄ đ ∂ ε є Ғ ғ ╒ƒ g ħ н ι J k ℓ м η ɲ ȵ ø σ p q я §τ u v ω x y z α в c ם є ғ ɢ н ι נ к ℓ м и σ ρ q я s т υ v ω x ¢ ∂ є ғ ƒ g н ι נ қ к ℓ м и η σ ρ я т υ ω α в ¢ ∂ є f g н ι נ к ℓ м и σ ρ q я ѕ т χ у z υ ν ωά έ ή ί ΰ α βε η ι κ λ μ ν ξ ρ ς σ τ υ ω ϋ όύ ώ ϊ Ђ Ѓ Є я ё ђ ѓ єѕ ї јα в c ∂ © ¤£α в ß ь ¢ ∂ є ғ ƒ g н i נқ к ℓ м и η σ ρ я т υ ω α в ¢ ∂ єf g н ι נ к ℓ м и σ ρ q я ѕ тχ у zυ ν α в ¢ ∂ є f g н ι נ к ℓ м и σ υρ я ѕ т ó ω у z ź ż°ஐ © ® ™ † » ૪◊ ♥ ۩ ۞ ๑» « ૪ஐ † εïз ♪ ღ ♣ ♠ ≠ ☎ ☏ ☆ ★ △ ▲ ♠ ♣ ♧ ღ ♂ ♀ ♥ ★ ※ » « ①②③④⑤⑥⑦⑧⑨⑩♪ ™ εïз ◕‿◕ ☮✖ ✗ ✘ ♬ ♪ ♩ ♫ ♪ ☼ ✄ ✂ ✆ ✉ ✦ ✧ ♱ ♰ ♂ ♀ ☿ ❤ ❥ ❦ ❧ ™ ® © ♡ ♦ ♢ ★ ☆ ✮ ✯ ☄ ☾ ☽ ☼ ☀ ☁ ☂ ☻ ☺ ☹ εїз ஐ ☎ ☏ ✌ ☢ ☣ ☠ ☮☯ ♠ ♤ ♣ ϟ ღ ツ ™ ¿ ¡ ❝ ❞ ✿ ღ • * ☺☻☼ ♀ ♂ ♠♣ ♦ ♪ ♫ ღ ♥@ ® .i c o n s.♠ ♣ ♥ ♦ ♩ ♪ ♫ ♬ ☀ ☂ ❋✦✦✧✩✫✬✭✮✯✰✫☆★✩ ☆ ✡☿ ♀ ♁ ♂ ♅❦ ❧✎ ✏ ✐ ✑ ✒ ✉❢ ❣ ღ❁ ✿ ❀ ❃☎ ☏ ✆ ✄ ✁ ✂ ✃✗✘✖? ✓✔ x3, ,<3 , ;*
` ~ € ‘ ’ “ ” – — ¢ £ ¤ ¥ ¦ § ¨ © ª « ¬ ® ¯ ° ² ³ ´ µ ¶ · ¸ ¹ º ¼ ½ ¾ ¿ À Á Â Ã Ä Å Æ Ç È É Ê Ë Ì Í Î Ï Ð Ñ Ò Ô Õ Ö × Ø Ù Ú Û Ü Ý Þ ß à á â ã ä å æ ç è é ê ë ì í î ï ð ñ ò ô õ ö ø ù ú û ü ý þ ÿ Œ œ Ŵ Ŷ ŵ ŷ ‚ ‛ ™ ► • → ⇒ ⇔ ♦ ≈
ⓐ ⓑ ⓒ ⓓ ⓔ ⓕ ⓖ ⓗ ⓘ ⓙ ⓚ ⓛ ⓜ ⓝ ⓞ ⓟ ⓡ ⓢ ⓣ ⓤ ⓥ ⓦ ⓧ ⓨ ⓩ
ợ ฬ є г t א ย เ ๏ ק ค ร ๔ Ŧ ﻮ ђ ן к l z ץ ς ש ๒ ภ ๓
z ʎ ʍ n ʇ s ɹ d o u ɯ l ʞ ɾ ı ɥ ƃ ɟ ǝ p ɔ q ɐ

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
PS . zanim skopiujesz , przeczytaj :))

wł.mroczna

23 stycznia 2015

hahah!

Hahahahaha ,Karol ? Ok spoko. Moze miała zmiane płci na dziewczyne .
Bo sje nie zmienia imię ,by najmiej tak słyszałam .
Ale juz wiadomo to chłopak w rzeczywistości ;) .
UWAŻAĆ NA TAKICH !

                                                                                                                                                                                 
wł mroczna

22 stycznia 2015

No to konkurs ! ;)

No to tak jak obiecałam robię konkurs .
Więc musicie odpowiedziec na pytania . :)

1. Jaki jest największy lvl na awjee xd >?<
2. Ile image'u daje strój elfa - dziewczyny ,chłopaka
3. Jakie są prace?
4. co ile można z lodówki jeść jedzenie ?
5. Balon ****
6. Ile jest aut?
7. Ile komfortu daje niebieskie auto ?
8. Przez co można zdobyć - hojność , szczęście ?
9. Ile jest rzeczy wszystkich w warsztacie ?


Nagrody :
9 różnych prezentów .

Czas do : 01.02.15 ;)

wł.mroczna

19 stycznia 2015

18 stycznia 2015

Kucharzyna

Kucharzyna ,podobnie jak Katarzyna :D

Ach .. ta kucharzyna , ciagle w barze chodzi w jedną i spowrotem . Jak ona śpi ? No dobra przecież
jak awe tworzyli to tak ustawili xd ok a tu kucharza zdj. ;*
















wł.mroczna

17 stycznia 2015

15 stycznia 2015

Dziwadełko

Hej . Sorry że tak długo nie pisałam ale już jestem ;) .
Oto dziwadełka które sama przerobiłam .








wł.mroczna

13 stycznia 2015

Działa !!!

Ulica,park,skwer działają ! Juppi :D


Działają wszystkie !!!
wł.mroczna

W każdym wyrazie przekleństwo ;p .

Jak widzimy na obrazku znajdują się rozmowy . Jedna ta podkreślona
jest dziwna .. W każdym wyrazie przekleństwo , baba chyba na głowe upadła :D hahahahhaha
wł.mroczna

09 stycznia 2015

dla myszki - husiek

;C moje szczęście długo nie trwało ...
Bo nie wchodził kurwa . Życze ci myszko źle :D Sora . 100 lat z nim ale musisz mi
obiecać 10 dzieci :D HAH
łapcie zdj . xd
wł.mroczna

07 stycznia 2015

Dziwaczga

hahaha
Przetłumaczenie :SEKSI TYŁEK

wł.mroczna

Sklepy, Uważać !!

Teraz se wymyślili Sklepy :>
One kłamią ! Już nie raz tam byłam ,o nawet widać !
Owocowa to oszustka . Nawet tam nie chodzcie !!
Hahahahahahaa


wł.mroczna

02 stycznia 2015

01 stycznia 2015