Tłumacz

19 września 2014

Kanion Na avczi :V

Nie dawno , zaledwie 2 tygodnie temu  , zrobili coś nowego !:>
A wiecie co ?...
Kanion . Niektórzy już tam byli bo mają auta ale bez auta też da się wejść Ale to niedługo opowiem :)
Kanion , Too Takie coś z autami :) Przynajmiej na awatarii :>
I tam tak . To jest tak jak plaża ścigasz się I już Ok pokaże wam zdj oto onejjjj ;>
Tak tam jest C:

A tutaj się znajduje Kanion . Dokładnie pokazay :>

15 września 2014

brak...

Niektórym gra awataria Nie działa a to z powodu nie wiem jakiego ;((

Niektórzy się z takiego powodu złoszczą , ja czasami też . $orry że nie na temat ale jak ktoś to czyta to błagam żeby pisał pozytywne kom.
Ok już mowie na temat ale jak ktoś nie lubi grać w awatarie to popełnia debilny błąd
... Gdy by awatarii nie było to by chyba świata nie widział ;((
Jak nie działa awataria  to piszcie z niechęcią do grupy.. Ok to na tyle .
Bay bay bay