Nje dawno byłam w klubie i facet mi powiedział że mam cos z głową ,a ja nawet nic nie zrobiłam ,No dobra zadzierałam z nim bo fajnie się zadziera z dużymi lvl ;) Ale co mu odbija ,żeby odrazu mam coś z głową kopłam go 3 razy powiedziałam ,że murzyni to w inną strone a on już ,że to że mam coś z głową .
Potem ja uciekłam do siebie ,żeby myleli ,że się boje I tak uciekłam i pochwili tam weszłam znów do klubu ;) On gadał z swoją Pannicą a ja poszłam do niego i mu skarge złożyłam , Nwm czm jak sie skarge złoży to nic nie wyskakuje nic ale już trudno ,złożyłam skarge na niego bo jego babka się ino ze mnie śmiała ale nic mi nie gadała więc na nią nie złożyłam ;)
25 sierpnia 2014
24 sierpnia 2014
Dziwne
Widzę murzynów którzy mówią po polsku . Wiem wiem taka nowa moda :D haha ale szybko sie pisac nauczyli
Subskrybuj:
Posty (Atom)










