Tłumacz

06 lutego 2015

Czy ona ma być ładna?

Byłam w szkole ,i powiedziałam jednej babce ,ze jest brzydka .
Potem inna powiedziała nie ocenia sie książki po okładce ,a ja tylko jej powiedziałam
że jest brzydka . I tyle.. Dodała mnie na bloga i mnie to wali :D. Wiem sama nie jestem ładna .
Po za tym sami ocencie czy ona ma byc ładna :) Dla mnie nie..
Ale cóż ja tylko pokazuje . (bez urazy) i pozdro dla tamtych xd .
Ale szczerze ona ma byc ładna ? Ta w rózowym ..




PS : sama nie jestem idealna ,ale ja tylko pokazuje . Piszcie w kom. Im więcej będzie
że jest brzydka tym więcej wyświetleń . :D .....

wł.mroczna

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz