Tłumacz

07 lutego 2015

Yhy.. da vipa :D hyhy

Patrzałam na wydarzenia i zobaczyłam to ,że da vipa . Ale i tak w to nie
wierzę gdzie by dał vipa ! :D Ciekawe ile już ludzi się  nabrało na tego jego vipa.
A oto dowód !
hahahahahahahhahahahahahhahahahhahahahahhahahahahhahahahah i to z warsztatu ! heh..

wł.mroczna

06 lutego 2015

Czy ona ma być ładna?

Byłam w szkole ,i powiedziałam jednej babce ,ze jest brzydka .
Potem inna powiedziała nie ocenia sie książki po okładce ,a ja tylko jej powiedziałam
że jest brzydka . I tyle.. Dodała mnie na bloga i mnie to wali :D. Wiem sama nie jestem ładna .
Po za tym sami ocencie czy ona ma byc ładna :) Dla mnie nie..
Ale cóż ja tylko pokazuje . (bez urazy) i pozdro dla tamtych xd .
Ale szczerze ona ma byc ładna ? Ta w rózowym ..




PS : sama nie jestem idealna ,ale ja tylko pokazuje . Piszcie w kom. Im więcej będzie
że jest brzydka tym więcej wyświetleń . :D .....

wł.mroczna

02 lutego 2015

Może będzie wam działać ...

W tamtym roku 2014 coś się stało ,że awataria nowym graczą nie działała .
Ja myślałam ,ze dlatego bo za dużo osób w nią gra i nie wątpię . Ale w końcu już może będziecie
mogli C: . Teraz pokaże wam zdjęcie z grupy awatari (taki mały plagiacik ale tylko by wam pokazać)
wł.mroczna