Tłumacz

31 stycznia 2015

Uwaga! Monika to jakaś oszustka !

No wiec byłam na top  wtedy ona walła jakąś Urszule .
Następnie ona na tym topie to taka święta ,podlizywała sie prowadzącej. I jak było na haloween
to ja nie ubrałam sie . I wtedy ona to gadala :


To jest to babsko






wł.mroczna

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz