W tamtym roku 2014 coś się stało ,że awataria nowym graczą nie działała .
Ja myślałam ,ze dlatego bo za dużo osób w nią gra i nie wątpię . Ale w końcu już może będziecie
mogli C: . Teraz pokaże wam zdjęcie z grupy awatari (taki mały plagiacik ale tylko by wam pokazać)
wł.mroczna
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz