Tłumacz

30 grudnia 2014

New Year !

Już jutro ;3 ;D o 24.01 xd

Zabrali śnieżki ;c -,-

Ci idioci . Śnieżki miały być do jutra a co dziś 30 :o no chyba ich porąbało słowa nie dotrzymują .
Po za tym jak by działała ulica i prace to bym może nie narzekała . I mam zadania posprzątaj 7 razy w pracy i jak :d . Ta awataria już mnie gnębi ,ale i tak z niej nie zrezygnuje bo jest fajniutka ;* .
I jeszcze jedno słówko nie na temat c; : Jak dodają coś na grupę to oni nie sprawdzają to co my napisaliśmy w kom. :D jacy ...


27 grudnia 2014

Elfy!!! ;d

Takie se elfy xd haha



Brud !!! Ciasta mniaaam

Chłopaki - Dziewczyny , elfy - elficzki

To są stroje elfów * elficzek z awy
z tych nowości oto oneee
Chłopak ELF

Dziewczyna ELFICZKA

Nie długo sylwester and Nowy Rok !!!

Idziecie gdzieś na sylwestra ? Bo ja nie .
U mnie sylwester jest po 280 zł. i se z siostrą wymyśliłam ,ze ona da 80 zł a ja 200 zł i mamy 280 :D
...................
Oraz powitamy  Nowy Rok 2015 wytrzymacie do 24.00 .Ja mysle ,że tak !

25 grudnia 2014

Nowość

Dodali coś co nie za często się zdarza

Mój kominek




Nowe zmiany na awatari

Nie będę tłumaczyła co dodali sami zobaczcie te zmiany

To jest klub :) Dodali choinkę i tam dalej ozdóbki . :>

A to ? To test bar :) Dodali ozdoby

Patrzaj sie na okna

A to Jest salon piękności

Na stołach ozdoby widać co jeszcze no nje >?<





Niestety ulica skwer i park nie działa :( ale napewno coś dodali :))
A na plaży i w studiu nic nje ma ...

20 grudnia 2014

Nie masz znaj, ?? (O o O)

Możesz mieć taki problem ,że nie macie znaj.
to łatwe i proste !

  1. Idź na nk do znaj. i wpisz :Konto Zablokowane 
  2. Usuń go :)
I proste 2 kroki ;D

19 grudnia 2014

fajne literki na awcie np. na imię lub pokoje :)

Heejka .
Może na początek oto te strony których możecie użyć :
http://klasa.dodatki.net/tekstowy.php
lub
http://www.sherv.net/weirdmaker.html
lub
http://www.msgshit.com/weird-maker
lub
http://namefunk.com/
Polecam te:)


1. Napisz coś i kopiuj .
2. wejdź np na zmień nazwę pokoju , klikasz .
3. Naciśnij klawisz Shift i cały czas go trzymaj , i wtedy wklej .

Tak samo jest z zmianą imienia :)
Paa ;** S2

Jakie duze LVL !

Ostatnio w Galerii Sław największy lvl to był 28 . A teraz ..
To dlatego ,że są nowe zadania bo co by wykonywali . No ja jeszcze dużego lvl nie mam ale cóż ..
No więc to są zdjecia tych cudnych lvl ;>

Musiałam na Bardzo duze wziąść bo byście nie zobaczyli tego .