Wczoraj było zaćmienie słońca c: Ja akurat jak chyba wy tez byłam w szkole.
Nie mieliśmy żadnych okularów więc się wzięło wiaderko i się patrzyło !!! :3
A wy widzieliście?
Oto częściowe zaćmienie słońca :) . Bo gdy księżyc wejdzie na słońce to wtedy
sie robi takie zaćmienie. Powitamy zaćmienie dopiero za 11 lat czyli w 2026r :D
wł.mroczna
Nie mieliśmy żadnych okularów więc się wzięło wiaderko i się patrzyło !!! :3
A wy widzieliście?
Oto częściowe zaćmienie słońca :) . Bo gdy księżyc wejdzie na słońce to wtedy
sie robi takie zaćmienie. Powitamy zaćmienie dopiero za 11 lat czyli w 2026r :D
wł.mroczna

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz