Tłumacz

22 marca 2015

Utrata awci na gry.pl ?

Wygląda na to ,że awataria na gry.pl zostanie usunięta :< . Chyba nie jest ten sam twórca na gry.pl a na nk.pl bo ja bym bez awy nie wytrzymała . Ale chyba nie jest ten sam twórca bo jak na nk.pl
ulica ,skwer ,park nie działały to na gry.pl działały. Myśle ,że dlatego usuwają bo mało osób grało :/
Ale cóż ja gram na nk i jest dobrze :) .
Patrzcie sami jaki komunikat wyskakuje na gry.pl
:< :<


wł.mroczna

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz