Tłumacz

14 marca 2015

Yyyyyy

Widziałam na skwerku taki jeden dziwny nic : Karol
A na ulicy : Katarzyna :D Wiem to są normalne imiona ! Ale dla dziewczyny Karol a dla chłopaka Katarzyna !? Chyba im się imionka pomyliły x:

Wł. mroczna

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz