ηαѕzα gяα αωαтαяια
Poradnik
Strona główna
Poradnik
Galeria
O mnie
Kolorowanki
Zabawy
Tłumacz
14 marca 2015
Yyyyyy
Widziałam na skwerku taki jeden dziwny nic : Karol
A na ulicy : Katarzyna :D Wiem to są normalne imiona ! Ale dla dziewczyny Karol a dla chłopaka Katarzyna !? Chyba im się imionka pomyliły x:
Wł. mroczna
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz