Tłumacz

30 grudnia 2014

New Year !

Już jutro ;3 ;D o 24.01 xd

Zabrali śnieżki ;c -,-

Ci idioci . Śnieżki miały być do jutra a co dziś 30 :o no chyba ich porąbało słowa nie dotrzymują .
Po za tym jak by działała ulica i prace to bym może nie narzekała . I mam zadania posprzątaj 7 razy w pracy i jak :d . Ta awataria już mnie gnębi ,ale i tak z niej nie zrezygnuje bo jest fajniutka ;* .
I jeszcze jedno słówko nie na temat c; : Jak dodają coś na grupę to oni nie sprawdzają to co my napisaliśmy w kom. :D jacy ...


27 grudnia 2014

Elfy!!! ;d

Takie se elfy xd haha



Brud !!! Ciasta mniaaam

Chłopaki - Dziewczyny , elfy - elficzki

To są stroje elfów * elficzek z awy
z tych nowości oto oneee
Chłopak ELF

Dziewczyna ELFICZKA

Nie długo sylwester and Nowy Rok !!!

Idziecie gdzieś na sylwestra ? Bo ja nie .
U mnie sylwester jest po 280 zł. i se z siostrą wymyśliłam ,ze ona da 80 zł a ja 200 zł i mamy 280 :D
...................
Oraz powitamy  Nowy Rok 2015 wytrzymacie do 24.00 .Ja mysle ,że tak !

25 grudnia 2014

Nowość

Dodali coś co nie za często się zdarza

Mój kominek




Nowe zmiany na awatari

Nie będę tłumaczyła co dodali sami zobaczcie te zmiany

To jest klub :) Dodali choinkę i tam dalej ozdóbki . :>

A to ? To test bar :) Dodali ozdoby

Patrzaj sie na okna

A to Jest salon piękności

Na stołach ozdoby widać co jeszcze no nje >?<





Niestety ulica skwer i park nie działa :( ale napewno coś dodali :))
A na plaży i w studiu nic nje ma ...

20 grudnia 2014

Nie masz znaj, ?? (O o O)

Możesz mieć taki problem ,że nie macie znaj.
to łatwe i proste !

  1. Idź na nk do znaj. i wpisz :Konto Zablokowane 
  2. Usuń go :)
I proste 2 kroki ;D

19 grudnia 2014

fajne literki na awcie np. na imię lub pokoje :)

Heejka .
Może na początek oto te strony których możecie użyć :
http://klasa.dodatki.net/tekstowy.php
lub
http://www.sherv.net/weirdmaker.html
lub
http://www.msgshit.com/weird-maker
lub
http://namefunk.com/
Polecam te:)


1. Napisz coś i kopiuj .
2. wejdź np na zmień nazwę pokoju , klikasz .
3. Naciśnij klawisz Shift i cały czas go trzymaj , i wtedy wklej .

Tak samo jest z zmianą imienia :)
Paa ;** S2

Jakie duze LVL !

Ostatnio w Galerii Sław największy lvl to był 28 . A teraz ..
To dlatego ,że są nowe zadania bo co by wykonywali . No ja jeszcze dużego lvl nie mam ale cóż ..
No więc to są zdjecia tych cudnych lvl ;>

Musiałam na Bardzo duze wziąść bo byście nie zobaczyli tego .

19 września 2014

Kanion Na avczi :V

Nie dawno , zaledwie 2 tygodnie temu  , zrobili coś nowego !:>
A wiecie co ?...
Kanion . Niektórzy już tam byli bo mają auta ale bez auta też da się wejść Ale to niedługo opowiem :)
Kanion , Too Takie coś z autami :) Przynajmiej na awatarii :>
I tam tak . To jest tak jak plaża ścigasz się I już Ok pokaże wam zdj oto onejjjj ;>
Tak tam jest C:

A tutaj się znajduje Kanion . Dokładnie pokazay :>

15 września 2014

brak...

Niektórym gra awataria Nie działa a to z powodu nie wiem jakiego ;((

Niektórzy się z takiego powodu złoszczą , ja czasami też . $orry że nie na temat ale jak ktoś to czyta to błagam żeby pisał pozytywne kom.
Ok już mowie na temat ale jak ktoś nie lubi grać w awatarie to popełnia debilny błąd
... Gdy by awatarii nie było to by chyba świata nie widział ;((
Jak nie działa awataria  to piszcie z niechęcią do grupy.. Ok to na tyle .
Bay bay bay

25 sierpnia 2014

Czy ja mam coś z głową ;pp?

Nje dawno byłam w klubie i facet mi powiedział że mam cos z głową ,a ja nawet nic nie zrobiłam ,No dobra zadzierałam z nim bo fajnie się zadziera z dużymi lvl ;) Ale co mu odbija ,żeby odrazu mam coś z głową kopłam go 3 razy powiedziałam ,że murzyni to w inną strone a on już ,że to że mam coś z głową . 
Potem ja uciekłam do siebie ,żeby myleli ,że się boje I tak uciekłam i pochwili tam weszłam znów do klubu ;) On gadał z swoją Pannicą a ja poszłam do niego i mu skarge złożyłam , Nwm czm jak sie skarge złoży to nic nie wyskakuje nic ale już trudno ,złożyłam skarge na niego bo jego babka się ino ze mnie śmiała ale nic mi nie gadała więc na nią nie złożyłam ;)