Wygląda na to ,że awataria na gry.pl zostanie usunięta :< . Chyba nie jest ten sam twórca na gry.pl a na nk.pl bo ja bym bez awy nie wytrzymała . Ale chyba nie jest ten sam twórca bo jak na nk.pl
ulica ,skwer ,park nie działały to na gry.pl działały. Myśle ,że dlatego usuwają bo mało osób grało :/
Ale cóż ja gram na nk i jest dobrze :) .
Patrzcie sami jaki komunikat wyskakuje na gry.pl
Wczoraj było zaćmienie słońca c: Ja akurat jak chyba wy tez byłam w szkole.
Nie mieliśmy żadnych okularów więc się wzięło wiaderko i się patrzyło !!! :3
A wy widzieliście?
Oto częściowe zaćmienie słońca :) . Bo gdy księżyc wejdzie na słońce to wtedy
sie robi takie zaćmienie. Powitamy zaćmienie dopiero za 11 lat czyli w 2026r :D
Powitajmy wiosne :3 !!! Jak co roku jest dzień wiosny c: trochę nie fajnie wypadł
dzień wagarowicza bo akurat w sobote jest :/ Szkoda ze tak wyszło :< ale po za tym witajmy wiosne !!!