Tłumacz

28 marca 2015

Git czy Hit?

Heyy pokaze wam dzisiaj Gita i Hita . Hmmm który ładniejszy ?
Dla mnie oby dwa :3 ale macie tylko jedną odpowiedź do wyboru ;))
WŁ.MROCZNA

25 marca 2015

23 marca 2015

Profilówki

Hej ,jeśli chcecie żebym zrobiła wam profilówki to szukajcie mnie na nk :) jestem

Znasz ? Karolina czyli мяσ¢zηα z awczi :33

 ^^^^ przez to mnie szukajcie na nk :))

 

Profilówka dla Odwazego :D

Myszce zrobiłam taką ^^


Moja profilówka :33


22 marca 2015

Utrata awci na gry.pl ?

Wygląda na to ,że awataria na gry.pl zostanie usunięta :< . Chyba nie jest ten sam twórca na gry.pl a na nk.pl bo ja bym bez awy nie wytrzymała . Ale chyba nie jest ten sam twórca bo jak na nk.pl
ulica ,skwer ,park nie działały to na gry.pl działały. Myśle ,że dlatego usuwają bo mało osób grało :/
Ale cóż ja gram na nk i jest dobrze :) .
Patrzcie sami jaki komunikat wyskakuje na gry.pl
:< :<


wł.mroczna

21 marca 2015

Ogłoszenie konkursu

Było wiele pięknych rzeczy ,które wysywaliście ale wybrałam jedną .
Myszko wygrałaś! Gratki!!! Postaram się ci dać nagrodę w najbliższej okazji :))

Zaćmienie słońca

Wczoraj było zaćmienie słońca c: Ja akurat jak chyba wy tez byłam w szkole.
Nie mieliśmy żadnych okularów więc się wzięło wiaderko i się patrzyło !!! :3
A wy widzieliście?
Oto częściowe zaćmienie słońca :) . Bo gdy księżyc wejdzie na słońce to wtedy
sie robi takie zaćmienie. Powitamy zaćmienie dopiero za 11 lat czyli w 2026r :D


wł.mroczna

Wiosna!!!

Powitajmy wiosne :3 !!!  Jak co roku jest dzień wiosny c: trochę nie fajnie wypadł
dzień wagarowicza bo akurat w sobote jest :/ Szkoda ze tak wyszło :< ale po za tym witajmy wiosne !!!
wł.mroczna