Tłumacz

28 marca 2015

Git czy Hit?

Heyy pokaze wam dzisiaj Gita i Hita . Hmmm który ładniejszy ?
Dla mnie oby dwa :3 ale macie tylko jedną odpowiedź do wyboru ;))
WŁ.MROCZNA

25 marca 2015

23 marca 2015

Profilówki

Hej ,jeśli chcecie żebym zrobiła wam profilówki to szukajcie mnie na nk :) jestem

Znasz ? Karolina czyli мяσ¢zηα z awczi :33

 ^^^^ przez to mnie szukajcie na nk :))

 

Profilówka dla Odwazego :D

Myszce zrobiłam taką ^^


Moja profilówka :33


22 marca 2015

Utrata awci na gry.pl ?

Wygląda na to ,że awataria na gry.pl zostanie usunięta :< . Chyba nie jest ten sam twórca na gry.pl a na nk.pl bo ja bym bez awy nie wytrzymała . Ale chyba nie jest ten sam twórca bo jak na nk.pl
ulica ,skwer ,park nie działały to na gry.pl działały. Myśle ,że dlatego usuwają bo mało osób grało :/
Ale cóż ja gram na nk i jest dobrze :) .
Patrzcie sami jaki komunikat wyskakuje na gry.pl
:< :<


wł.mroczna

21 marca 2015

Ogłoszenie konkursu

Było wiele pięknych rzeczy ,które wysywaliście ale wybrałam jedną .
Myszko wygrałaś! Gratki!!! Postaram się ci dać nagrodę w najbliższej okazji :))

Zaćmienie słońca

Wczoraj było zaćmienie słońca c: Ja akurat jak chyba wy tez byłam w szkole.
Nie mieliśmy żadnych okularów więc się wzięło wiaderko i się patrzyło !!! :3
A wy widzieliście?
Oto częściowe zaćmienie słońca :) . Bo gdy księżyc wejdzie na słońce to wtedy
sie robi takie zaćmienie. Powitamy zaćmienie dopiero za 11 lat czyli w 2026r :D


wł.mroczna

Wiosna!!!

Powitajmy wiosne :3 !!!  Jak co roku jest dzień wiosny c: trochę nie fajnie wypadł
dzień wagarowicza bo akurat w sobote jest :/ Szkoda ze tak wyszło :< ale po za tym witajmy wiosne !!!
wł.mroczna

14 marca 2015

Yyyyyy

Widziałam na skwerku taki jeden dziwny nic : Karol
A na ulicy : Katarzyna :D Wiem to są normalne imiona ! Ale dla dziewczyny Karol a dla chłopaka Katarzyna !? Chyba im się imionka pomyliły x:

Wł. mroczna

Robiłam klubigg GOGO! ;D

Dzisiaj mi się nudziło i postanowiłam zrobić klub gogo .
Było trochę ludzi ale troszeczkę cicho ,raz było głośno a raz cicho. Ja ,Daria i Violetta byłyśmy
striptizerkami ale Daria wolała być kelnerką więc na jej miejsce Viola przyszła :)) .
Jak byłam mała to myślałam że klub gogo to taki klub dla dzieci ,a on jest dla dorosłych .
Ochrony nie miałam bo i tak by to mi nic nie dało i tag by go ochrona nie wywaliła
bo to ja tylko moge u siebie xd . Miałam wymaganie ,nie można było macać striptizereg
chyba tak samo jak w rl w klubie gogo . Po za tym zobaczcie jak to mniej więcej wygladało
tak to wyglądało . A jak się jeden na mnie gapi *-*

wł.mroczna

12 marca 2015

Styl#salon piękności

Dzisiaj postanowiłam zrobić takie stylizacje :)
Oto one
Powinna kosztować 21 G :D


Powinna kosztować 11 G :)



Powinna kosztować 9 G
wł.mroczna

07 marca 2015

Dodali coś takieggo :3 !!! ♥

Na awce dodali takie nowe coś ptaszki i klatka :o .
No nwm co wiecej mówić więc od razu dodaj te zdj.

wł.mroczna