Tłumacz

07 lutego 2015

Yhy.. da vipa :D hyhy

Patrzałam na wydarzenia i zobaczyłam to ,że da vipa . Ale i tak w to nie
wierzę gdzie by dał vipa ! :D Ciekawe ile już ludzi się  nabrało na tego jego vipa.
A oto dowód !
hahahahahahahhahahahahahhahahahhahahahahhahahahahhahahahah i to z warsztatu ! heh..

wł.mroczna

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz