Patrzałam na wydarzenia i zobaczyłam to ,że da vipa . Ale i tak w to nie
wierzę gdzie by dał vipa ! :D Ciekawe ile już ludzi się nabrało na tego jego vipa.
A oto dowód !
hahahahahahahhahahahahahhahahahhahahahahhahahahahhahahahah i to z warsztatu ! heh..
wł.mroczna
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz