Tłumacz

07 stycznia 2015

Sklepy, Uważać !!

Teraz se wymyślili Sklepy :>
One kłamią ! Już nie raz tam byłam ,o nawet widać !
Owocowa to oszustka . Nawet tam nie chodzcie !!
Hahahahahahaa


wł.mroczna

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz