Tłumacz

19 września 2014

Kanion Na avczi :V

Nie dawno , zaledwie 2 tygodnie temu  , zrobili coś nowego !:>
A wiecie co ?...
Kanion . Niektórzy już tam byli bo mają auta ale bez auta też da się wejść Ale to niedługo opowiem :)
Kanion , Too Takie coś z autami :) Przynajmiej na awatarii :>
I tam tak . To jest tak jak plaża ścigasz się I już Ok pokaże wam zdj oto onejjjj ;>
Tak tam jest C:

A tutaj się znajduje Kanion . Dokładnie pokazay :>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz