A wiecie co ?...
Kanion . Niektórzy już tam byli bo mają auta ale bez auta też da się wejść Ale to niedługo opowiem :)
Kanion , Too Takie coś z autami :) Przynajmiej na awatarii :>
I tam tak . To jest tak jak plaża ścigasz się I już Ok pokaże wam zdj oto onejjjj ;>
![]() |
| Tak tam jest C: |
| A tutaj się znajduje Kanion . Dokładnie pokazay :> |

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz