Tłumacz

19 grudnia 2014

fajne literki na awcie np. na imię lub pokoje :)

Heejka .
Może na początek oto te strony których możecie użyć :
http://klasa.dodatki.net/tekstowy.php
lub
http://www.sherv.net/weirdmaker.html
lub
http://www.msgshit.com/weird-maker
lub
http://namefunk.com/
Polecam te:)


1. Napisz coś i kopiuj .
2. wejdź np na zmień nazwę pokoju , klikasz .
3. Naciśnij klawisz Shift i cały czas go trzymaj , i wtedy wklej .

Tak samo jest z zmianą imienia :)
Paa ;** S2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz