Tłumacz

20 grudnia 2014

Nie masz znaj, ?? (O o O)

Możesz mieć taki problem ,że nie macie znaj.
to łatwe i proste !

  1. Idź na nk do znaj. i wpisz :Konto Zablokowane 
  2. Usuń go :)
I proste 2 kroki ;D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz