Tłumacz

15 września 2014

brak...

Niektórym gra awataria Nie działa a to z powodu nie wiem jakiego ;((

Niektórzy się z takiego powodu złoszczą , ja czasami też . $orry że nie na temat ale jak ktoś to czyta to błagam żeby pisał pozytywne kom.
Ok już mowie na temat ale jak ktoś nie lubi grać w awatarie to popełnia debilny błąd
... Gdy by awatarii nie było to by chyba świata nie widział ;((
Jak nie działa awataria  to piszcie z niechęcią do grupy.. Ok to na tyle .
Bay bay bay

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz