Tłumacz

30 grudnia 2014

Zabrali śnieżki ;c -,-

Ci idioci . Śnieżki miały być do jutra a co dziś 30 :o no chyba ich porąbało słowa nie dotrzymują .
Po za tym jak by działała ulica i prace to bym może nie narzekała . I mam zadania posprzątaj 7 razy w pracy i jak :d . Ta awataria już mnie gnębi ,ale i tak z niej nie zrezygnuje bo jest fajniutka ;* .
I jeszcze jedno słówko nie na temat c; : Jak dodają coś na grupę to oni nie sprawdzają to co my napisaliśmy w kom. :D jacy ...


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz