Tłumacz

27 grudnia 2014

Nie długo sylwester and Nowy Rok !!!

Idziecie gdzieś na sylwestra ? Bo ja nie .
U mnie sylwester jest po 280 zł. i se z siostrą wymyśliłam ,ze ona da 80 zł a ja 200 zł i mamy 280 :D
...................
Oraz powitamy  Nowy Rok 2015 wytrzymacie do 24.00 .Ja mysle ,że tak !

1 komentarz: