ηαѕzα gяα αωαтαяια
Poradnik
Strona główna
Poradnik
Galeria
O mnie
Kolorowanki
Zabawy
Tłumacz
27 grudnia 2014
Nie długo sylwester and Nowy Rok !!!
Idziecie gdzieś na sylwestra ? Bo ja nie .
U mnie sylwester jest po 280 zł. i se z siostrą wymyśliłam ,ze ona da 80 zł a ja 200 zł i mamy 280 :D
...................
Oraz powitamy Nowy Rok 2015 wytrzymacie do 24.00 .Ja mysle ,że tak !
1 komentarz:
Unknown
27 grudnia 2014 00:51
Superoowy wpis. Wytrzymam do 24.00 :)
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Superoowy wpis. Wytrzymam do 24.00 :)
OdpowiedzUsuń